KTM 640 LC4 Adventure
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 640 LC4 Adventure 2006
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 54 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 625 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1510 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 945 mm |
| Száraz tömeg | 158 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 25.5 l |
| Legnagyobb sebesség | 169 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár KTM 640 LC4 Adventure
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 640 LC4 Adventure Előzmények
KTM 640 LC4 Adventure 2005

54 HP
625 ccm
158 kg
GYIK KTM 640 LC4 Adventure
- Mennyi a KTM 640 LC4 Adventure aktuális piaci ára?
- Egy 2003-as KTM 640 LC4 Adventure, amely átlagosan 23 700 kilométert futott, jelenleg átlagosan 993 780 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 640 LC4 Adventure vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 640 LC4 Adventure modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a KTM 640 LC4 Adventure modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 640 LC4 Adventure motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 640 LC4 Adventure ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2006 gyártási évét, akkor a KTM 640 LC4 Adventure árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -15%, a második évben +7% és a harmadik évben pedig -4% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 640 LC4 Adventure?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 640 LC4 Adventure iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.





























